افتتاح شعبه شرکت کیمیا اسپیدی قشم نفت سپاهان در استان اصفهان

با حضور دکتر احمد هاشمی مدیر عامل و اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران شرکت کیمیا اسپیدی و همچنین اصحاب رسانه طی مراسمی شعبه شرکت کیمیا اسپیدی قشم نفت سپاهان در استان اصفهان افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی طبیعت گردشگران، مهرداد زاده حیدری معاون فروش و بازرگانی شرکت کیمیا اسپیدی قشم نفت سپاهان در حاشیه افتتاح شعبه شرکت کیمیا اسپیدی قشم نفت سپاهان در استان اصفهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این شعبه بیست و یکم شرکت کیمیا اسپیدی در کشور است که به زودی دو شعبه دیگر نیز افتتاح خواهد شد.
وی با بیان اینکه این شرکت صد درصد سهامی خاص و مربوط به نفت سپاهان است، افزود: به دلیل حضور شرکت نفت سپاهان در اصفهان به دلیلی وجود مشکلاتی در کشور اکنون این شعبه در اصفهان افتتاح شد.
معاون فروش و بازرگانی شرکت کیمیا اسپیدی قشم نفت سپاهان تصریح کرد: به دلیل مشکلاتی که برای تامین برند اسپیدی به وجود آمد با تاکید مدیران و با افتتاح این شعبه درصدد رفع مشکل تامین روانکار هستیم.
وی با اشاره به اینکه در این شعبه در حال حاضر 8 خودروی توزیع و 15 نیروی انسانی فعالیت می کنند، خاطرنشان کرد: در آینده این تعداد افزایش پیدا خواهد کرد، در دوماه گذشته بالغ بر 1500 تن روانکار در استان اصفهان توزیع کردیم.
معاون فروش و بازرگانی شرکت کیمیا اسپیدی قشم نفت سپاهان بیان کرد: هدف از افتتاح این شعب در سطح کشور این است که محصولات تولیدی پالایشگاه با کیفیت و با قیمت مصوب به دست مصرف کننده نهایی برسد.
وی با بیان اینکه مشکل رونکارها این است که با چشم نمی توان اصل بودن آن را تشخیص داد، گفت: یکی از گلوگاه ها، استفاده مجدد از روغن ها است که با افتتاح این شعب در سطح کشور روانکارها با کیفیت اصلی و با قیمت مصوب به دست مصرف کننده برسد.
زاده حیدری افزود: با وجود اینکه تمایلی برای تحت فشار گذاشتن اتوسرویس هایی که روانکارها را توزیع می کنند نداریم ولی فروش آنلاین از طریق سایت و فضای مجازی هم فراهم کردیم.
وی با بیان اینکه شرکت نفت سپاهان در سطح کشور و خاورمیانه جز بزرگ ترین تولید کننده ها محسوب می شود، تصریح کرد: نسبت به سال گذشته حدود 230 درصد افزایش داشتیم و بعد از تامین نیاز روانکار داخل کشور، صادرات نیز داشتیم.
معاون فروش و بازرگانی شرکت کیمیا اسپیدی قشم نفت سپاهان خاطرنشان کرد: شرکت نفت سپاهان زیرساخت های لازم را داشت و به سرعت با به وجود آمدن مشکل در تامین روانکارها ، افتتاح شعب در سطح کشور بدون واسطه و با یک قیمت در تمام کشور در دستور کار خود قرار داد و خوشبختانه این حرکت موفقیت آمیز بود.
انتهای پیام/