اخبار ورزشی

اخبار ورزشی

اصفهان دارای باشگاه های فرهنگی ، ورزشی مهمی در سطح کشور از جمله باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان و ذوب آهن می باشد. از طریق ما می توانید در جریان آخرین اخبار ورزشی اصفهان قرار بگیرید.

اخبار ورزشی

تیم‌های فوتبال سپاهان و ملوان بندرانزلی در مرحله یک‌چهارم جام حذفی فوتبال در ورزشگاه فولاد نقش‌جهان به مصاف یکدیگر رفتند.

طی بازدید مدیرکل جدید سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از محورهای عملکردی و عملیاتی شرکت توسعه سیاحتی سپاهان، پیرامون پروژه‌های آتی تفریحی و گردشگری و تعاملات ارزنده برای رفع مسائل زیرساختی با همراهی شرکت توسعه سیاحتی سپاهان بحث و گفت‌وگو شد.

استقلال با یک پیروزی دراماتیک و به لطف گل ثانیه های پایانی گوستاوو بلانکو موفق شد از سد ذوب آهن گذشته و دوباره به صدر جدول رده بندی بازگردد.

تیم فوتبال سپاهان در شبی که می‌توانست با اختلاف حداقل یکی دو گل برنده مسابقه بشود، هر چه زد به در بسته خورد و البته بازیکنان استقلال خوزستان هم با تمام وجود برای کسب یک امتیاز جنگیدند.

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان گفت: امروز 15 پروژه در قالب ۱۰۳ میلیارد تومان برای تولید حال خوب افتتاح می‌شود که طرح کوه نور صفحه با ۴۰ موضوع و ۱۰۰ نشان و در چهارهزار متر یکی از این پروژه‌ها است.

شهردار اصفهان در آیین بهره برداری از مجموعه تفریحی کوه نور و 15 پروژه خدماتی، گردشگری و و ورزشی در مجتمع گردشگری صفه گفت: شهرداری برای همه مردم و تفریح حق مردم است، تورهای گردشگری برای محلات کم‌برخوردار به‌صورت رایگان از هفته آینده دایر شود.

The Latest News

حوزه حمل یکی از مهم‌ترین و نهایی‌ترین حلقه‌های زنجیره تولید فولاد مبارکه است، زیرساخت‌های کشور برای صادرات باید تقویت شود؛ در بخش لجستیک و حمل و نقل نیاز به بهبود داریم، اسکله‌ها در بنادر باید تقویت شود تا بتوانیم محصولات را با تناژهای بیشتر صادر کنیم.

شهردار اصفهان گفت: شهرداری این کلان‌شهر در کنار ارتباط با خواهرخوانده‌ها، آمادگی ارتباط با دیگر شهرهای چین از جمله شهرهای استان گانسو در حوزه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، علمی وورزشی را دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان در سومین همایش دوسالانه آب و حکمرانی آب در فرهنگ و تمدن ایران‌زمین بر لزوم اصلاح رفتارهای نسل‌های جدید با طبیعت و حفظ آب برای نسل‌های آینده تأکید کرد.

پروژه مسکونی-تجاری پرند واقع در بلوار فرهنگ شهر بهارستان با پیشرفت قابل قبولی در دست احداث می باشد.

هفدهمین نمایشگاه بین المللی طلا، فلزات گرانبها، گوهر سنگ ها، ماشین آلات و صنایع وابسته از 8 تا 11 خردادماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در کمربندی شرق برگزار می شود.

مراحل پایانی احداث پروژه مشارکتی مسکونی 128 واحدی بهارستان توسط شرکت عمران به گزارش روابط عمومی شرکت عمران بهارستان، فاز اول پروژه 128 واحدی شهر جدید بهارستان شامل 64 واحد مسکونی به زودی آماده بهره برداری است. مراحل پایانی احداث پروژه مشارکتی مسکونی 128 واحدی بهارستان توسط شرکت عمران

وقتی صحبت از معماری سنتی ایرانی می‌شود در واقع از خانه‌هایی صحبت می‌کنیم که به محض کسب اجازه به وسیله کلون در و ورود از درب چوبی خانه، وارد راهروهای بلند و باریک شده و پس از طی مسافتی وارد حیاط بزرگ خانه می‌شویم که با باغچه‌ای بزرگ و پر درخت، که حوضی زیبا در وسط آن به چشم می‌خورد، زیبایی خود را به رخ می‌کشد.