سفیر پادشاهی عربستان سعودی در ایران: شهرداری ها، زیبایی شهرها را ترسیم می‌کنند/ امیدوارم روابطی بیش از خواهرخواندگی با اصفهان داشته باشیم

سفیر پادشاهی عربستان سعودی در ایران با بیان اینکه شهرداری‌ها صورت فرهنگی و زیبایی شهر را ترسیم و برای همه عیان می‌کنند، گفت: امیدوارم روابطی بیشتر از خواهرخواندگی داشته باشیم و در این راستا روابط را قوی‌تر کنیم.

به گزارش پایگاه خبری طبیعت گردشگران و به نقل از ایمنا، عبدالله بن سعود العنزی در دیدار با شهردار اصفهان اظهار کرد: در مورد شهر اصفهان بسیار خوانده‌ام و امتیاز آن داشتن مردمان بسیار خوب است، امیدوارم شهردار اصفهان نیز از ریاض دیدن کند و با آثار این شهر آشنا شود.
وی با بیان اینکه اهمیت شهرداری و شهر اصفهان را می‌دانستم که امروز به شهرداری آمدم، در حقیقت این شهرداری‌ها هستند که صورت فرهنگی و زیبایی شهر را ترسیم و برای همه عیان می‌کنند، افزود: امیدوارم روابطی بیشتر از خواهرخواندگی با اصفهان داشته باشیم و در این راستا روابط را قوی‌تر کنیم.
سفیر پادشاهی عربستان سعودی در ایران ادامه داد: امیدوارم همیشه شریک خوشی‌های هم باشیم، البته موافق تبادل تجربیات در حوزه‌های مختلف هستم.