قانونگذاری صحیح معضلات گردشگری را حل می کند

به گزارش پایگاه خبری طبیعت گردشگران به نقل از تسنیم نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با اشاره به سوابق حضورش در آموزش و پرورش، گفت: حدود 25 سال در بخش‌های مختلف آموزش و پرورش فعالیت کردم و با افتخار یک معلم هستم؛ خداوند متعال در سوره رحمان خودش را با عنوان یک معلم معرفی می‌کند و پیامبر اکرم(ص) نیز خودشان را معلم می‌دانند.
وی با اشاره به فعالیت در حوزه‌های اجتماعی و امور زنان یادآور شد: همان طور که امام راحل(ره) فرمودند بانوان در تربیت و به معراج رساندن مردان نقش اساسی دارند و مرد از دامن زن به معراج می‌رود؛ در حوزه بانوان با سمن مهر مادری همکاری کردم که در جهت کمک به فرزندآوری خانواده‌های درگیر مشکلات مادی و معنوی هستند، فعالیت دارد.
حیدری با اشاره به اهداف خود از شرکت در انتخابات مجلس گفت: آمده‌ام که صدای مردم باشم؛ نه به قدرت وصل هستم و نه به ثروت اما با دردهای بانوان، جوانان و افراد مسن آشنا هستم و اگر انتخاب شدم، قطعا صدای مردم خواهم بود.
وی با برشمردن مشکلات اساسی کشور به ویژه در حوزه معیشت و اقتصاد، فرهنگ و همچنین مشکلات خاص اصفهان به ویژه فرونشست زمین، اذعان داشت: آمده‌ایم تا دست به دست هم دهیم و اتفاقات خوبی را برای مردم و کشور رقم زنیم و جایگاه بانوان ایرانی را به رخ کل جهانیان بکشیم.
پیشنهاد توسعه گردشگری برای رشد اقتصادی کشور
کاندیدای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم از اصفهان مبنی بر آن رویکرد اجرایی شعار شما که صداقت، شفافیت و عدالت هست چگونه پیگیری خواهد شد و اهداف و برنامه های شما که شامل توسعه گردشگری و حمایت از بانوان است به صورت دنبال خواهد شد، اظهار داشت: یکی از مشکلات خیلی بزرگی که جامعه ما را درگیر خود کرده، مشکلات اقتصادی و تورم است. یکی از راه های حل آن رشد اقتصادی است که به وسیله های مختلف قابل اجرا است. در اصفهان آنقدر مکان های مختلف برای گردشگری هست که می توانیم آن را به قطب گردشگری تبدیل کنیم.
وی افزود: فرانسه توانسته با داشتن برج ایفل به بخش اعظمی از اقتصاد این کشور کمک کند، تورم در همه کشورها هست اما کشوری که رشد اقتصادی دارد لایه‌های مختلف آن را احساس نمی کند و با هم‌هم‌پوشانی دارد. یکی از منویات مقام معظم رهبری همین است که باید رشد اقتصادی و تولید ثروت به ویژه برای جوانان صورت پذیرد. منارجنبان ما قدمت و زیبایی ویژه ای دارد، اما هنگامی که از کنار آن رد می شویم آن را به درستی نمی بینیم و علت آن وجود ساختمان های عدیده در اطراف آن است، درحالی که که می توانیم درآمد بسیار زیادی از این مجموعه تاریخی داشته باشیم.
کاندیدای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ادامه داد: من در مناطق قدیمی اصفهان، در کوچه و پس کوچه هاش خانه های قدیمی بی نظیری را می‌بینیم و به چه علت با داشتن آثار تاریخی چندهزار ساله، خود را به رخ جهانیان نکشیم. در دبی با ساخت برج خلیفه درآمدهای قابل توجهی را برای این کشور فراهم می سازند که می توانیم در ایران ترانزیت هوایی را گسترش دهیم، ساختمانهای تجاری ویژه ایجاد کنیم، جاده‌های ریلی را گسترش دهیم و از مهمانسراهای سنتی اصفهان بهره مند شویم واینگونه برای همه بانوان و جوانان شغل وجود دارد.
قانونگذاری صحیح معضلات گردشگری را حل می کند
وی تصریح کرد: چرا که با ورود گردشگر بیشتر و باتوجه به اینکه گردشگران به همه چیز نیازمند هستند، تمامی مشاغل مشتری لازم خود را دارند. اصفهان از نظر جغرافیایی جایی قرار گرفته که کریدور ایران و جهان است و همه برای اکثر ترددهایشان باید از اصفهان عبور کنند و این سوال مطرح می شود که چرا این قسمت همچنان نادیده گرفته شده است. شاید مسئولان نمی خواهند اصفهان رونق بگیرد که غیر از این نیز نیست در صورتی که به دست آوردن ثروت برای اصفهان مهیا است.
حیدری با بیان آنکه گردشگری راه های مختلفی دارد، خاطرنشان کرد: ترکیه به عنوان کشور توریستی مورد خاصی ندارد که توانسته 44 میلیارد درآمد از صنعت توریست داشته باشد. وقتی مدیری که دلش بخواهد کار کند در مسند مدیریت شهری قرار گیرد و برای گردشگری قانونگذاری صحیحی انجام دهد بستر مناسب نیز برای توسعه گردشگری کشور فراهم می شود. توسعه گردشگری اصفهان انجام شدنی است و می توانیم در آینده ای خیلی نزدیک شاهد بیکار نبودن یک نفر از مردم و افراد بدون مسکن نباشیم. قطعا قانونگذاری می تواند ریل گذاری توسعه این حوزه را انجام دهد.