رکورد پارک خودرو در مجتمع گردشگری صفه شکست

مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان گفت: با اضافه شدن پارکینگ باران به عرصه‌های فعالیتی مجتمع گردشگری صفه رکور تعداد پارک خودرو در یک روز در مجتمع گردشگری صفه شکست.
به گزارش پایگاه خبری طبیعت گردشگران به نقل ازروابط عمومی شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان سعید ساکت با اشاره به ارتقای ظرفیت پارک خودرو در مجتمع گردشگری صفه اظهار داشت: شرکت توسعه سیاحتی سپاهان به منظور میزبانی شایسته از تمامی گردشگران، شهروندان و مسافران در موعد پیک شلوغی مجموعه ها نسبت به توسعه ظرفیت پارکینگ خود در سال گذشته اقدام نمود.
وی افزود: به دنبال این اقدام ظرفیت پارک خودرو در این مجموعه از تعداد 700 خودرو به 2500 خودرو ارتقا یافت.
مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان با بیان آنکه رکورد ورود خودرو به پارکینگ‌های تحت مدیریت این شرکت در مجتمع گردشگری صفه در تاریخ جمعه، 21 اردیبهشت 1403 شکسته شد، بیان کرد: مطابق با آمار دستگاه‌های تردد شمار، با اضافه شدن پارکینگ باران به عرصه‌های عملکردی این شرکت روز گذشته بیش از ۴ هزار و ۶۵۰ خودرو به مجتمع گردشگری صفه وارد شده است.
وی خاطرنشان کرد: بیشترین تعداد پارک خودرو در یک روز با تعداد 3 هزار و ۱۰۰ خودرو به تابستان سال 1402 مربوط می‌شود که با افزایش ظرفیت پارکینگ این آمار در روز گذشته شکسته شد