اخبار ورزشی

اخبار ورزشی

اصفهان دارای باشگاه های فرهنگی ، ورزشی مهمی در سطح کشور از جمله باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان و ذوب آهن می باشد. از طریق ما می توانید در جریان آخرین اخبار ورزشی اصفهان قرار بگیرید.

اخبار ورزشی

۱۲ فروردین ماه؛ از سال ۵۸ تا کنون روز جمهوری اسلامی نام گرفته است؛ با مطالعه این مطلب می توانید با تاریخچه روز جمهوری اسلامی، نتایج انتخابات و سخنان امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در رابطه با روز دوازده فروردین آشنا شوید.

تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در سال ۱۴۰۲ عملکردی پرچالش و پرفراز و نشیب داشت که این اتفاقات مهم را در اینفوگرافیک اختصاصی ایراسین مرور کرده‌ایم.

شرکت فولاد مبارکه موفق شد برای پنجمین بار تندیس زرین تعالی سازمانی را دریافت کند. نکته حائز اهمیت این است که این شرکت توانسته است برای اولین بار در کشور از سطح ۷۰۰ امتیاز برای دریافت این جایزه عبور کند.

داور سمیرمی بازی حساس صدر جدولی لیگ یک را سوت خواهد زد

مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی خبر داد: کانون جهانگردی و اتومبیلرانی دومین دوره رالی گردشگری بین المللی خزر تا خلیج فارس راتوسط شرکت مدیریت رویداد آریانا، اردیبهشت ماه سال 1403 همزمان با روز ملی خلیج فارس، برگزار می کند.

جلسه هماهنگی سفر دبیرکل گردشگری سازمان ملل متحد به ایران با حضور نمایندگان وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در مقر این سازمان برگزار شد.

در آخرین ثانیه، آخرین ضربه را جهانبخش تبدیل به گل کرد تا کار ژاپن تمام شود و ایران به نیمه نهایی جام ملت‌ها برسد.

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در حاشیه سفر به قطر با رئیس باشگاه الاهلی قطر دیدار کرد.

The Latest News

شهردار اصفهان با بیان اینکه نوروز ۱۴۰۳ میزبان حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار مسافر در اصفهان بودیم، گفت: نظرسنجی‌های انجام شده بیانگر رضایت بالای میهمانان نوروزی و گویای آن است که شهر اصفهان به‌رغم تمام فراز و نشیب‌ها و شرایط زیست‌محیطی، همچنان مقصد گردشگران داخلی است.

نمایشگاه خودروهای کلاسیک، آفرود و مسابقه ای از 29 فروردین تا 2 اردیبهشت ماه 1403 در سایت نمایشگاه اصفهان در ساعات بازدید 15 تا 21 میزبان عموم علاقه مندان، مجموعه داران، ترمیم کنندگان خودروهای کلاسیک و اعضای هیات و کانون اتومبیلرانی خواهد بود.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان با اعلام برنامه برگزاری دومین اجلاس رؤسای اتاق‌های بازرگانی کشورهای عضو مجمع گفتگوی همکاری آسیا (ACD) در کلان‌شهر اصفهان گفت: در اجلاس اصفهان، فرصت‌ها و شرایط ویژه­ای را برای سرمایه‌گذاری‌های فعالان اقتصادی اصفهان، ایران و آسیا فراهم کردهایم.

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه الحاقات فضای خانه‌های تاریخی نیز از معافیت پروانه بهره‌مند می‌شود، گفت: اگر خانه تاریخی به مهمان‌پذیر تبدیل شود، فضا یا خانه کنار آن می‌تواند به عنوان پارکینگ، رستوران یا سرویس بهداشتی مورد استفاده قرار گیرد و در این صورت این فضا نیز از معافیت پروانه بهره‌مند می‌شود.

در نشست مشترک اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان با رایزنان اقتصادی و بازرگانی سفارتخانه‌های کشورهای عضو مجمع گفتگوی همکاری آسیا (ACD) ضمن تشریح برنامههای دومین اجلاس اتاقهای بازرگانی کشورهای عضو ACD، بر مشارکت همه‌جانبه کشورهای آسیایی به‌منظور توسعه فراگیر منطقه تأکید شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان گفت: از ابتدای آغاز به فعالیت در دولت سیزدهم تلاش کردیم پروژه‌های کلان گردشگری استان که اکثر آن‌ها سال‌ها معطل و زمین مانده بود را به ثمر برسانیم.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان یزد از برگزاری اولین ویلچر گشت توان‌یابان جسمی حرکتی در سال جدید در بافت تاریخی یزد خبر داد.

پنجمین جلسه شورای سیاست‌گذاری ACD با حضور «محمدجعفر فوده» نایب‌رئیس اتاق بازرگانی و «علی صفر نورالله» عضو هیات رئیسه و خزانه‌دار اتاق، برخی مدیران اتاق و اعضای شورای سیاست‌گذاری برگزار شد.