شهردار اصفهان: اصفهان همچنان مقصد گردشگران است/ ۳۰۰ پروژه بزرگ عمرانی را در شهر اجرا می‌کنیم

شهردار اصفهان با بیان اینکه نوروز ۱۴۰۳ میزبان حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار مسافر در اصفهان بودیم، گفت: نظرسنجی‌های انجام شده بیانگر رضایت بالای میهمانان نوروزی و گویای آن است که شهر اصفهان به‌رغم تمام فراز و نشیب‌ها و شرایط زیست‌محیطی، همچنان مقصد گردشگران داخلی است.

به گزارش پایگاه خبری طبیعت گردشگران و به نقل از علی قاسم‌زاده در برنامه رادیویی «سلام اصفهان» اظهار کرد: در شهر اصفهان در ماه‌های فروردین و اردیبهشت زیباترین روزهای سال را تجربه می‌کنیم.

وی با بیان اینکه روزهای پرکاری را پشت سر گذاشتیم و سعی کردیم به‌رغم سردی هوا و تلاقی دو بهار رمضان و طبیعت، میزبان خوبی برای میهمانان و مسافران باشیم، افزود: نوروز ۱۴۰۳ حدود یک میلیون و ۳۰۰ هزار مسافر را در اصفهان میزبان کردیم که نظرسنجی‌های انجام شده بیانگر رضایت بالای میهمانان نوروزی است و از شرایط شهر و خدمات ارائه شده راضی بوده‌اند.

شهردار اصفهان تصریح کرد: سال گذشته یک میلیون و ۸۰ هزار مهمان نوروزی داشتیم که نوروز ۱۴۰۳ شاهد افزایش میزان ورود مسافر بودیم و همه گویای آن است که شهر اصفهان به‌رغم تمام فراز و نشیب‌ها و شرایط زیست‌محیطی، همچنان مقصد گردشگران داخلی است.

قاسم‌زاده خاطرنشان کرد: اردیبهشت «هفته فرهنگی اصفهان» را در پیش‌رو داریم که یک رخداد ویژه و آئین شهری محسوب می‌شود، البته جزئیات بیشتر این آئین را به‌زودی اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه سال جدید کاری را از هفته دوم فروردین در شهرداری آغاز کردیم، گفت: سال جاری حدود ۳۰۰ پروژه بزرگ برای شهر اصفهان در حوزه عمرانی پیش‌بینی کردیم که ۱۰۰ پروژه آن پروژه شاخص شهری است و کل شهر را تحت تأثیر قرار می‌دهد، همچنین نوعی مزیت شهری محسوب می‌شود.

شهردار اصفهان ادامه داد: امیدواریم بتوانیم تا پایان سال جاری خدمات و پروژه‌های پیش‌بینی شده را تقدیم شهروندان کنیم.